Kahraman Hisar

En iyi tur seçeneklerini inceleyin . Hayallerinizdeki Tatil İçin Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Marmaris-Selimiye-Datça-Dalyan

Marmaris-Selimiye-Datça-Dalyan Tatil Turu (Tam Pansiyon)

1.GÜN: ANKARA-MARMARİS

Akşam saat 22:00 de Necatibey Demirtepe Köprüsü altında  buluşma ve hareket.

2.GÜN:  MARMARİS

 Sabah saatlerinde Sakar Geçidi'nde bulunan panoramik noktadan Gökova Körfezi'ni fotoğraflıyor ve Marmaris'e doğru yolumuza devam ediyoruz.  Marmaris'teki otelimizde kahvaltı.  Rehberimizle beraber Marmaris’i geziyoruz. Öğleden sonra sizler için hazırlanan  odalarımıza yerleşiyor ve otelimizin deniz ve havuz  imkanlarından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği Marmaris’teki otelimizde.

3 .GÜN:  ESKİ DATÇA –YENİ DATÇA-TAŞLIK PLAJI– KIZ KUMU BÜKÜ – BAYIRKÖY

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında, Datça’ya hareket ediyoruz.Güzergah üzerinde, Kızlan yakınlarındaki Tarihi Yel Değirmenlerini  görüyor ve Eski Datça’ya ulaşıyoruz. Eski Datça’da geleneksel mimariye sahip evleri fotoğraflıyor ve ünlü şairimiz Can YÜCEL’İN evini görüyoruz, verilecek kahve molasının ardından,  sonraki durağımız Yeni Datça. Burada,  Taşlık Plajında yüzme molası veriyor ve Kız Kumu Bükü’ne gitmek üzere yola çıkıyoruz. Kız Kumu Bükü molamızda denizde yürüyüş sonrasında,   Bayırköy’üne varış. Doğal ürünler alışverişi için mola veriyor ve otelimize dönüş için yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’ teki otelimizde.

4.GÜN: SELİMİYE KOYLARI TEKNE GEZİSİ

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında, tam gün tekne gezimiz için Selimiye'ye gidiyoruz.  Teknemizle buluşuyoruz ve Dişlice ve Kamelya Adaları,  Bencik Koyu ve Selimiye koylarında yüzme molaları veriyor ve öğle yemeğini teknede alıyoruz. Tekne gezimiz sonrasında yeniden Selimiye’ye dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.  Otelimize dönüş için yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’ teki otelimizde.

5. GÜN:  DALYANKÖY TEKNE TURU(  İZTUZU SAHİLİ-KÖYCEĞİZ GÖLÜ- ÇAMUR BANYOSU)

Otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında Ortaca Dalyanköy’e  hareket ediyoruz. Dalyan'da bizi bekleyen teknemizle gün boyu sürecek olan seyrimize başlıyoruz. Bu turumuzda; meşhur Dalyan nehri kanallarından motorumuzla geçiyoruz.  Köyceğiz Gölü,  İztuzu Plajı ve Rıza Çavuş Çamur Banyosu  gezilecek yerler arasındadır.  Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz ve İztuzu plajında yüzme için serbest zaman veriyoruz. Tekne gezimizin ardından, Göcek Yat Limanı'na hareket ediyoruz.  Burada verilecek serbest zaman sonrasında, otelimize dönüş için yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’ teki otelimizde.

6.GÜN:  SEDİR ADASI

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında, otelimizin deniz ve havuz imkanlarından faydalanmanız için serbest zaman veriyoruz. Rehberiniz tarafından belirlenen saatte otelin lobisinde buluşarak, otobüsümüzle yakın mesafede bulunan Çamlı köyüne gidiyoruz. Buradan binilecek tekne ile Kerme Körfezi'nde bulunan görülmeye değer güzellikte, antik kalıntılarla dolu Sedir (Kleopatra) Adası'na geçiyor ve muhteşem  kumsalında yüzme için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.

7. GÜN: MARMARİS, ANKARA

Kahvaltı sonrası Marmaris Arkeoloji Müzesi ve kalenin gezilmesinden sonra dönüş yolculuğu. Saat 22.30 sularında Ankara'ya varış.

ULAŞIM

Ulaşım araçları turlarımıza katılım sağlayan kişi sayısına göre belirlenmektedir.  10-17 kişi arası minibüs, 18-35 kişi arası midibüs, 35-50 kişi arası katılımcı olması halinde otobüs ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

KONAKLAMA

5 (beş)  Gece Tam Pansiyon Konaklama

Oteller:  Marmaris İdeal Prime Beach Otel, Marmaris Zeybek Beach Otel vb. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel araç ile ulaşım, otelde konaklama (5), kahvaltı (6), öğle yemeği (5), akşam yemeği (5), yemekli tekne turu (3) seyahat güvence sigorta poliçesi, rehberlik hizmetleri ve KDV.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Son gün akşam yemeği, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, özel harcamalar, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.

DURAKLAR

1-22.00  Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı

2-22:10  Bahçelievler Milli Kütüphane

3-22:15  Söğütözü Armada AVM önü

4-22: 20  Ümitköy Köprüsü altı

5-22: 25   Koru Sitesi Migros AVM karşısı

 

ÖNEMLİ NOT: İlan edilen tur fiyatlarımız 30.01.2024 tarihine kadar rezervasyonu yapılan ve % 30 peşinatı ödenmiş turlar için geçerlidir.  Bu tarihten sonra yapılan rezervasyonlar için oluşabilecek fiyat farkları tur ücretine yansıtılır.

0 546 929 00 45