Kahraman Hisar

En iyi tur seçeneklerini inceleyin . Hayallerinizdeki Tatil İçin Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Fethiye Ölüdeniz Patara

Fethiye-Köyceğiz-Dalyan-Göcek-İztuzu-Kaş-Kalkan-Kaputaj-Ölüdeniz

Fethiye Ölüdeniz Patara

Tur Bilgileri

 • Tarih 15-19 Haziran 2024/ 17-21 Temmuz 2024/ 7-11 Ağustos 2024/ 18-22 Eylül 2024
 • Süre 4 Gece 5 Gün
 • Fiyat 8950 TL
 • Ödeme Koşulları
  Tek Kişilik Oda İki Kişilik Odada Kişibaşı Üç Kişilik Odada Kişibaşı
  10750 TL 8950 TL 8250 TL
  7-12 Yaş Çocuk Ücreti 3-6 Yaş Çocuk Ücreti 0-2 Yaş Çocuk Ücreti
  7500 TL 0 0

   

N

Fethiye-Köyceğiz-Dalyan-Göcek-İztuzu-Kaş-Kalkan-Kaputaj-Ölüdeniz Saklıkent Tlos Pamukkale Turu

1. GÜN :  Akşam saat 23.15 de  Necatibey Caddesi  Demirtepe Köprüsü altı aracımızla buluşuyor ve Fethiye’ye  doğru yola çıkıyoruz.

2. GÜN: ANKARA – FETHİYE - ÖLÜDENİZ

Sabah saatlerinde Fethiye’ye varış. Fethiye’de kahvaltı ikramı.  Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Ölüdeniz sahilinde serbest zaman ve dileyen konuklarımız yüzebilirler.  Ölüdeniz’den eski bir Rum yerleşimi olan Kayaköy’e hareket ediyoruz. Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan köy bölgeyi ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından bir tanesidir. Küçük kaya parçalarını andıran ve inşası sırasında pek çok taş malzemesinin kullanıldığı bilinen Rum evlerini gördüğünüzde hayran kalacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Hisarönü’ndeki  otelimizde.

3. GÜN: FETHİYE – PATARA  - KALKAN –  KAŞ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında 12 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Antik Kenti ve tiyatroyu gezdikten sonra Patara’nın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben öğle yemeği molası. Daha sonra Kalkan'a hareket ve limanın gezilmesi. Ardından dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nın panoramik olarak görülmesi sonrasında Kaş’a hareket ve Kaş sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Burada ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Hisarönü’ndeki  otelimizde.

4. GÜN: DALYAN – KÖYCEĞİZ – İZTUZU PLAJI – KAUNOS - GÖCEK

Otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında Dalyan’ a hareket ediyoruz. Dalyan’dan bineceğimiz tekne ile Köyceğiz Gölü’nü görüp ve Dalyan nehri kıyısındaki çamur banyosu tesisinde keyifli dakikalar geçiriyoruz. Ardından tekrar teknemize binerek Caretta Caretta kaplumbağaları ile ünlenen İztuzu Plajı’na hareket ediyoruz. Dalyan nehrinde ilerlerken tekneden Kaunos antik kentinin Kral Kaya Mezarlarını  tekne güzergahında görebiliyoruz .  İztuzu plajına varıyoruz ve yüzme molası veriyoruz. Daha sonra teknemizle yeniden Dalyan’a dönüyoruz ve  otobüsümüzle Göcek’e hareket ediyoruz. Göcek Yat Limanı'na giderek Türkiye'nin en güzel marinasını geziyoruz. Fethiye’ye dönüş. . Akşam yemeği ve konaklama Hisarönü’ndeki  otelimizde.

5. GÜN: TAM GÜN YEMEKLİ ON İKİ ADALAR TEKNE TURU :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Fethiye limanına gidiyoruz ve  bizi bekleyen teknemize biniyor ve  12 Adalar turu deniz gezimize başlıyoruz. Turkuvaz rengi sulara sahip koylarda yüzme molası veriyoruz. Cennet adaları, Kızıl ada, Mercan adaları, Yassıca adaları, Tavşan adası göreceğimiz adalar arasında. Öğle yemeğimizi teknede seçmeli menü olarak alıyoruz. Akşam saatlerinde tekne turumuzu tamamlayarak Fethiye limanına geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde

6. GÜN: FETHİYE, SAKLIKENT KANYONU, ANKARA

Kahvaltı sonrası Saklıkent Milli Parkı’na hareket ediyoruz.  Kanyonun turkuvaz sularının ve bu doğa harikasının keyfini çıkarıyoruz. (Burada deniz ayakkabısı giymenizi tavsiye ederiz.)  Saklıkent Kanyonunun görülmesinden sonra,   Yakapark’ta öğle yemeği.  Ankara’ ya dönüş yolculuğu. Akşam saat 23:30 sularında Ankara'ya varış.

 

ULAŞIM

Ulaşım araçları turlarımıza katılım sağlayan kişi sayısına göre belirlenmektedir.  10-17 kişi arası minibüs, 18-35 kişi arası midibüs, 35-50 kişi arası katılımcı olması halinde otobüs ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

KONAKLAMA

Ovacık Destina Otel, Monta Verde Otel, Fethiye Akdeniz Beach Hotel vb.

 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, otelde konaklama(4), kahvaltı(4), akşam yemekleri(4), seyahat güvence sigorta poliçesi, milli park ve özel müze yerleri giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler

 

DURAKLAR

1- 23.15   Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı

2-23:20    Bahçelievler Milli Kütüphane

3-23:25    Söğütözü Armada AVM önü

4-23: 40   Ümitköy Köprüsü altı

5-23:45    Koru Sitesi Migros AVM karşısı

 

ÖNEMLİ NOT: İlan edilen tur fiyatlarımız 30.01.2024 tarihine kadar rezervasyonu yapılan ve % 30 peşinatı ödenmiş turlar için geçerlidir.  Bu tarihten sonra yapılan rezervasyonlar için oluşabilecek fiyat farkları tur ücretine yansıtılır.

 

Fethiye