Kahraman Hisar

En iyi tur seçeneklerini inceleyin . Hayallerinizdeki Tatil İçin Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Amasra Turu

Amasra – Güzelcehisar Lav Kayaları Turu

Amasra Turu

Tur Bilgileri

 • Tarih 11 Mayıs 2024/10 Ağustos/ 21 Eylül 2024
 • Süre Günübirlik
 • Fiyat 880 TL
 • Ödeme Koşulları
  Tek Kişilik Oda İki Kişilik Odada Kişibaşı Üç Kişilik Odada Kişibaşı
    880 TL  
  7-12 Yaş Çocuk Ücreti 3-6 Yaş Çocuk Ücreti 0-2 Yaş Çocuk Ücreti
       

   

N

Sabah saat 07.15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altında konuklarımızla buluşuyoruz. Aracımızla Amasra gezimiz için hareket.  Güzergah üzerinde, Amasra’ya yaklaşırken,   Türkiye’de benzeri olmayan Roma İmparatoru Claudius onuruna o dönemin Bitinya ve Pontus valisi tarafından MS 1. yüzyılda yaptırılan Kuşkayası Anıtı’nda duruyor ve fotoğraf çekiyoruz. Buradan hareket ediyor ve Amasra’nın tüm tarihi ve doğal güzelliklerini gözler önüne seren bir seyir noktası Bakacak Tepesi’nde duruyoruz. Amasra’ya varış ve   Büyük Liman, Küçük Liman, Amasra Kalesi, Çekiciler  Çarşısı’nın gezilmesi.  Öğle yemeği için serbest zaman. Rehberinizin belirttiği yerde buluşma ve tekne gezisi için Büyük Limana gidiş. (Hava koşullarının uygun olması halinde). Buradan Güzecehisar Köyüne gitmek üzere aracımıza biniyoruz.  Güzelcehisar, Dünya’da sadece iki yerde bulunan (ABD ve Türkiye) milyonlarca yıl öncesinden kalan “Lav Kayaları” ile anılan doğa harikası bir yerdir. Güzelcehisar ismi de bu güzelliğinden gelmektedir. Sahilde verilecek serbest zaman sonrasında Ankara'ya hareket ediyoruz. Saat 22:30 sularında Ankara’ya varış.

 

ULAŞIM

Ulaşım araçları turlarımıza katılım sağlayan kişi sayısına göre belirlenmektedir.  10-17 kişi arası minibüs, 18-35 kişi arası midibüs, 35-50 kişi arası katılımcı olması halinde otobüs ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel araç ile ulaşım,

 Amasra'da tekne gezisi (Hava şartlarının müsait olması durumunda yapılacaktır )

 Seyahat güvence sigorta poliçesi

Rehberlik hizmetleri ve KDV

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kahvaltı

öğle ve akşam yemekleri

 

DURAKLAR

1-07:15 Necatibey Cad. Demirtepe Köprüsü altı

2-07:30 Milli Kütüphane – Bahçelievler

3-07:35 Söğütözü-Armada önü

4-07:40 Eskişehir Yolu Ümitköy Köprüsü altı

5-07:45 Eskişehir Yolu Koru Sitesi Migros karşısı

6-07:55 Eryaman - Optimum önü

 

ÖNEMLİ NOT: İlan edilen tur fiyatlarımız 30.01.2024 tarihine kadar rezervasyonu yapılan ve % 30 peşinatı ödenmiş turlar için geçerlidir.  Bu tarihten sonra yapılan rezervasyonlar için oluşabilecek fiyat farkları tur ücretine yansıtılır.

 

Amasra