Kahraman Hisar

En iyi tur seçeneklerini inceleyin . Hayallerinizdeki Tatil İçin Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

-Vize işlemleri ve masrafları tur ücretine dahil değildir. Vize işlemleri ücreti karşılığında acentamız tarafından yapılabileceği gibi, katılımcının kendisi  tarafından da yapılabilir;  Vize işlemlerinin acentamız tarafından yapılması halinde,  vize başvurusu için gerekli olan evraklar eksiksiz olarak seyahat tarihinden en az 60 (altmış) gün önce acentamıza teslim edilecektir. 
-Katılımcı; seyahatin başlamasına 60 (altmış) günden az zaman kalan hallerde yapılan rezervasyonlarda ya da gerekli evrakların turun başlangıcına 60 (altmış) günden az zaman varken teslimi halinde konsolosluklardan kaynaklı şekilde vize işlemlerinin tamamlanamayabileceğini  kabul etmektedir. Vizesi alınacak olan pasaportların teslimi ise MÜŞTERİ' ye aittir.
-Pasaportun tur bitiş tarihinden itibaren geçerlilik süresinin en az 6 (altı) ay olması gerekir. Bazı ülkelere daha kısa geçerlilik süresi olan pasaportlarla giriş yapılabilmektedir. Bu ülkelere girişte pasaport için istenen geçerlilik süresi tur programlarında ayrıca belirtilmiştir.  Bu sürenin az olmasından dolayı tüketicinin yurt dışına çıkamamasından ve pasaportun tahribatlı veya yırtık olmasından dolayı ülkelere girişte yaşanabilecek sorunlardan tüketici sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek sorunlardan acentamız sorumlu değildir.
-Pasaportta kayıtlı kişi kadar boş vize sayfasının bulunması, pasaportun 2. sayfasındaki hamili imzası kısmı pasaport sahibi tarafından mutlaka imzalanmış olması ve resimlerin beyaz fonlu biometrik olması gerekmektedir. 
- Vize işlemleri tamamen ilgili ülke konsolosluklarının insiyatifinde olup vizenin alınamaması veya  tur tarihine yetişmemesinden Kahraman HisarTurizm ve Seyahat Acentası’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
-Tüm vize işlemleri geçerli olarak yapılmış olmasına rağmen, gidilen ülkede herhangi bir nedenle sınırdan sokulmayan veya vizeleri tamam olmasına rağmen Türkiye' den çıkışına izin verilmeyen tüketicilere herhangi bir geri ödeme yapılmayacak ve bu durumdan doğacak zararlardan Kahraman HisarTurizm ve Seyahat Acentası sorumlu olmayacaktır.
-İşbu maddede yer alan nedenlerden dolayı tüketicinin vize işlemlerinin tamamlanamaması veya yurtdışına giriş-çıkış yapamaması halleri, tüketici ile acente arasında imzalanan sözleşmenin diğer hükümlerine halel getirmez. Tüketici iş bu sözleşmenin diğer maddelerine uymakla yükümlü olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
-Vizenin alınamaması durumunda  iptal/devir/değişiklik maddelerine göre hareket edilir.
 

Vize işlemleri ve masrafları tur ücretine dahil değildir. 

0 546 929 00 45