Kahraman Hisar

En iyi tur seçeneklerini inceleyin . Hayallerinizdeki Tatil İçin Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Baştanbaşa İtalya Turu

Baştanbaşa İtalya Turu (Ankara'dan Anadolujet ile)

Baştanbaşa İtalya Turu

Tur Bilgileri

 • Tarih 13-19 Temmuz 2024/ 7-13 Eylül 2024
 • Süre 6 Gece 7 Gün
 • Fiyat 1890 EURO
 • Ödeme Koşulları
   
  Tek Kişilik Oda İki Kişilik Odada Kişibaşı Üç Kişilik Odada Kişibaşı
  2650 EURO 1890 EURO 1695 EURO
  7-12 Yaş Çocuk Ücreti 3-6 Yaş Çocuk Ücreti 0-2 Yaş Çocuk Ücreti
  1750 EURO 1750 EURO 1750 EURO

   

N

GEZİ GÜZERGAHI

ROMA, VATİKAN, NAPOLİ, CAPRİ ADASİ, FLORANSA, PİSA, GARDA GÖLÜ, VERONA, VENEDİK, COMO GÖLÜ MİLANO

1. GÜN : ROMA

Turumuza gece saat 03:00’ da Ümitköy Galleria AVM karşısı, 03:30'da Sıhhiye Atatürk Lisesi önünden Ankara Esenboğa Havalimanına transferimiz ile başlıyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 06:30 da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına uçuyoruz.  07: 30’da  İstanbul’a varışımızın ardından saat 09:35 de Roma ’ya gerçekleşecek uçuşumuz sonrası, 11:10 Roma Fiumicino  havalimanına varış ve  bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz.  Kent merkezine geçiyor ve panoramik Roma şehir turumuza başlıyoruz. Roma Şehir Turumuzda; Katolik hristiyanlığının merkezi Vatican (St.Pietro Kilisesi ve Meydanı) , İmparatorluk Forumları, Collosseum, Palatino Kalıntıları, Pantheon, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Venedik Meydanını geziyoruz. Gezimizin ardından, Alışveriş merkezi Via Del Corso’da serbest zaman. Konaklama Roma ‘daki otelimizde.

2. GÜN: ROMA-NAPOLİ- CAPRİ ADASI

Kahvaltı sonrasında tatil cenneti Capri Adası turumuz için  İtalya’nın ünlü ticaret limanı ve alış veriş merkezi Napoli’ye hareket ediyoruz. Sahilden araçlarla Ana Capri’ye çıkıyoruz. Capri Adası’nın muhteşem sokaklarında geziyor, fotoğraflar çekiyor, Augustus Bahçelerini ziyaret ediyor, manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Capri Adası gezisi sonrasında, Napoli’nin gezilmesi  ve akşam otele dönüş. Konaklama Roma ‘daki otelimizde.

3. GÜN : ROMA- FLORANSA- MONTE CATINI

Kahvaltı sonrası erkenden Roma’dan Floransa’ya hareket . Turumuzda Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane ve Piazza Della Republica (Cumhuriyet) Meydanı Dante’nin Evi, Eski Köprü , Uffuzi Sarayı, Signoria Meydanı) Medici Aile’sinin Floransa’da hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, Uffizi Sanat Galerisi, şehrin en eski köprüsü olan tarihi Ponte Vecchio ve Dante Alighieri’nin Evi, gezilecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Floransa Montecatini`deki otelinize transfer.

4 . GÜN: MONTECATİNİ, GARDA GÖLÜ, VERONA, VENEDİK

Kahvaltı sonrası, özel otobüsümüz ile İtalya’nın en büyük gölü olan Garda Gölüne hareket ediyoruz. Kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerinden Garda gölü Doğal güzellikleriyle ve termal suyuyla ünlüdür. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Kuzey İtalya’nın en sevilen bölgesi Garda Gölü' nün kıyısındaki şirin kasabayı geziyor ve ardından William Sheakspare’in 15. Yüzyılda kaleme aldığı, unutulmaz aşk hikayesi Romeo ve Juliet’in evinin bulunduğu ve büyük arenası ile uluslararası müzik konserlerine de ev sahipliği yapmakta olan Verona’ya gidiyoruz. Erbe ve Signori Meydanlarını gördükten sonra, akşam saatlerinde Verona’dan Venedik’e hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Venedik’teki otelimizde.

5. GÜN: VENEDİK-MURANO ADASI

Kahvaltı sonrasında şehir turu; Tronchetto Meydanına varışın ardından kısa bir vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Kanallar ve gondollar şehri, tarihi ve Romantik Venedik’i geziyoruz- (San Marco Katedrali, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, Çan Kulesi, Rialto Köprüsü)- Konuklarımızla kanal motorları ile ünlü cam yapım ve işleme merkezi olan Murano Adası’na gidiyoruz-Öğleden sonra serbest zaman- Arzu eden konuklarımız rehberimizin eşliğinde, Venedik’in sembolü gondollarla kanallarda gezinti yapabilirler (tur ücretine dahil değildir) – Akşam saatlerinde otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Venedik’teki otelimizde.

6. GÜN: MİLANO-COMO GÖLÜ

Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Sforza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası Como Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Bu turumuzda Alp dağlarının eteklerinde kurulu dünyaca ünlü Como Gölünü göreceğiz. Como, İsviçre ve İtalya arasında bulunuyor. Como Gölü, ünlülerin ve jet sosyetenin yazlık yeri olarak biliniyor. Tur sonrası geceleme Milano’daki otelimizde.

7. GÜN: MİLANO- İSTANBUL, ANKARA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Bergamo havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının tarifeli seferi ile saat 12:40’de İstanbul’ a hareket. Yerel saat ile 16:25’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış.  17:55 Ankara’ya hareket ve 18:55’te Esenboğa Havalimanına varış ve bizi bekleyen özel aracımızla şehir merkezine transfer. Başka bir turumuzda buluşmak üzere konuklarımızla vedalaşıyoruz.

 

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Türk Hava Yolları ve Anadolujet ile Ankara-İstanbul, İstanbul (IST)-Roma gidiş, Milano-İstanbul, İstanbul-Ankara gidiş dönüş uçak biletleri.

Havalimanı vergileri

3* ve 4* otellerde 6 gece oda kahvaltı konaklama

İtalya’da Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Vatikan Kulaklık + Venedik Giriş + Vaporetto + Lokal Rehberler + Turist Şehir vergileri Kişi başı 150€

****Ankara Esenboğa Havalimanında bizi bekleyen aracımıza binip Sıhhıye ve Ümitköy şehir merkezi noktalarına gidiş ve dönüşte çift yön transferimiz gerçekleştirilmektedir.

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Vize ücreti

Öğle ve akşam yemekleri

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

Dileyen Konuklarımızın Venedik’te gondolla yapacakları gezinti.

Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)